Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Let vzhůru

A58/067

Jaroslav Šerých (1928-2014)

LET VZHŮRU

1993
Barevná litografie na papíře, 360x310 mm, zn. tužkou při spodním okraji „100/200“ a sign. tamtéž „J.Šerých 93“.

Jaroslav Šerých studoval na pražské akademii u prof. Vladimíra Pukla a Vladimíra Silovského. Věnoval se grafice, kombinovaným technikám, dětské ilustraci, známé jsou jeho ilustrace k japonským pohádkám či Labutímu jezeru.