Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Bílá kamélie

A58/068

Laco Garaj (1959-?)

BÍLÁ KAMÉLIE

1979
Akvarel na papíře, 296x210 mm, sign. a dat. při spodním okraji tužkou „Laco Garaj 79“.

Laco Garaj je malíř, sochař, performer i tvůrce vitráží. Narodil se v Rimavské Sobotě na Slovensku, ale již od patnácti let, kdy nastoupil na uměleckou průmyslovku, žije v Brně. Vystavuje od r. 1980 doma i v zahraničí, první jeho výstavy se konaly v soukromých bytech.