A58/068
Laco Garaj (1959-?)
BÍLÁ KAMÉLIE
1979
Akvarel na papíře, 296x210 mm, sign. a dat. při spodním okraji tužkou „Laco Garaj 79“.
Laco Garaj je malíř, sochař, performer i tvůrce vitráží. Narodil se v Rimavské Sobotě na Slovensku, ale již od patnácti let, kdy nastoupil na uměleckou průmyslovku, žije v Brně. Vystavuje od r. 1980 doma i v zahraničí, první jeho výstavy se konaly v soukromých bytech.