Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Tak to na tom světě chodí

A58/069

Jiří Hadlač (1927-1991)

TAK TO NA TOM SVĚTĚ CHODÍ

1980
Barevný lept na papíře, 421x294 mm, sign. a dat. při spodním okraji „11/100 Hadlač 80“.