A58/071
Alois Mikulka (1933)
POKOUŠENÍ SVĚTCE
Linoryt na papíře, 164x166 mm, zn. a sign. tužkou při horním okraji „Pokoušení světce / A. Mikulka:“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.