Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Bretaňský menhir

A58/076

Pavel Dvorský (1949-?)

BRETAŇSKÝ MENHIR

1995
Litografie na papíře, 346x244 mm, sign. a dat. tužkou vpravo dole „P. Dvorský 95“.