Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Prstová partitura I.

A58/080

Dalibor Chatrný (1925-2012)

PRSTOVÁ PARTITURA I.

2009
Akryl na papíře, 500x650 mm, sign. a dat. vpravo dole „D. Ch. 09“.