A58/082
Jarmila Tioková (1941-?)
VARIACE NA BOHUMÍRA MATALA
1975
Paličkovaná krajka, 280x207 mm, sign. vpravo dole „Tioková“, dat. na zadní straně „1975“.
Rámováno, zaskleno.