A58/101
Peter Jacob Horemans (1700-1776)
KUCHYŇSKÉ ZÁTIŠÍ
1773
Olej na plátně, 33x43 cm, sign. a dat. vpravo dole „Petrus Horemans. 1773“. Rámováno.