Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kuchyňské zátiší

A58/101

Peter Jacob Horemans (1700-1776)

KUCHYŇSKÉ ZÁTIŠÍ

1773
Olej na plátně, 33x43 cm, sign. a dat. vpravo dole „Petrus Horemans. 1773“. Rámováno. Stav A.