Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zátiší s ovocem

A58/102

Anonym

ZÁTIŠÍ S OVOCEM

18. století
Olej na plátně, 103x80 cm. Rámováno. Stav A.