Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zátiší s květinami

A58/103

Anonym

ZÁTIŠÍ S KVĚTINAMI

18. století
Olej na plátně, 100x77 cm. Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 101 000 Kč