Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zátiší s květinami a ovocem

A58/104

Anonym

ZÁTIŠÍ S KVĚTINAMI A OVOCEM

2. pol. 18. stol.
Olej na plátně, 42x28 cm. Rentoilováno. Rámováno. Stav B.

Vyvolávací cena: 49 000 Kč