Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kajícná Magdaléna

A58/105

Francesco Furini, okruh (1600-1646)

KAJÍCNÁ MAGDALÉNA

Olej na plátně, 115x85 cm. Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 200 000 Kč
Vydražená cena: 200 000 Kč Prodáno