Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét opata v pracovně

A58/107

Pierre Villebois

PORTRÉT OPATA V PRACOVNĚ

Pol. 18. stol.
Olej na plátně, 56x40 cm. Rámováno. Stav A.