Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét měšťana

A58/108

Barbara Krafft - Steiner (1764-1825)

PORTRÉT MĚŠŤANA

1823
Olej na plátně, 80x58 cm, zn. na zadní straně „Barbara Krafft-Steiner, Bamberg 1823“. Rámováno. Stav A/B.