Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét dívky

A58/109

Antonín Ferencz (1801-1888)

PORTRÉT DÍVKY

1839
Olej na plátně, 51x37 cm, sign. při pravém okraji „Ant. Ferenz. pinx. 1839.“. Rámováno. Stav C.