A58/110
Amos Cassioli (1832-1891)
PORTRÉT ŠLECHTIČNY
Olej na plátně, 69x55 cm, sign. při levém okraji „A. Cassioli“. Rámováno. Stav C. V horní části obrazu proražené plátno.