Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Rembrandtův autoportrét

A58/112

Anonym podle Rembrandta van Rijn

REMBRANDTŮV AUTOPORTRÉT

19. století
Olej na plátně, 47x38 cm. Rámováno. Stav B.