Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice portrétů

A58/113

Maxmilián Duchek (1881-?)

DVOJICE PORTRÉTŮ

1907
Portrét dámy. Olej na plátně, 128x97 cm, zn. vpravo nahoře „Felbinger pxt 1895“, sign. a dat. tamtéž „M. Duchek cop. 1907.“. Portrét muže. Olej na plátně, 128x97 cm, sign. a dat. vpravo nahoře „M. Duchek 1907“. Stav B.