A58/117
Bartolome Esteban Murillo, následovník (1618-1682)
JEDLÍCI KOLÁČŮ
1896
Olej na plátně, 127x100 cm, zn. štítkem na rámu „Murillo - Bartolomë Esteban“ a na zadní straně „Nach den Ghemälde Murillo in der Pinakothek München. München 1896 (...)“. Podle obrazu Bartolomea Murilla z roku 1645-1655, v současnosti ve sbírkách Pinakothek München. Rámováno.