Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Krajina v měsíčním světle

A58/120

Aert I van der Neer (1603-1677)

KRAJINA V MĚSÍČNÍM SVĚTLE

Olej na desce, 44x61 cm, sign. vpravo dole „AV.DN.f.“. Deska na dvou místech prasklá. Rámováno. Stav C.