A58/120
Aert I van der Neer (1603-1677)
KRAJINA V MĚSÍČNÍM SVĚTLE
Olej na desce, 44x61 cm, sign. vpravo dole „AV.DN.f.“. Deska na dvou místech prasklá. Rámováno. Stav C.