Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Krajina s městem a poutníky

A58/121

Frederik Moucheron (1633-1686)

KRAJINA S MĚSTEM A POUTNÍKY

Olej na dřevě, 42x50 cm, zn. štítkem na rámu „Frederik de Moucheron 1633-1686“. Deska v horní části naprasklá. Rámováno. Stav B/C.

Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Vydražená cena: 90 000 Kč Prodáno