A58/121
Frederik Moucheron (1633-1686)
KRAJINA S MĚSTEM A POUTNÍKY
Olej na dřevě, 42x50 cm, zn. štítkem na rámu „Frederik de Moucheron 1633-1686“. Deska v horní části naprasklá. Rámováno. Stav B/C.