A58/129
Ildephonse Stocquart (1819-1889)
KRAJINA S FIGURÁLNÍ STAFÁŽÍ
Olej na kartonu, 48x67 cm, sign. při spodním okraji „Ild. Stocquart“. Rámováno. Stav B.