A58/136
Paul Baum (1859-1932)
VEČERNÍ KRAJINA SE STROMY
1889
Olej na dřevě, 21x13 cm, sign. a dat. vpravo dole „Paul Baum 1889“. Rámováno.
Stav A/B.