Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Večerní krajina se stromy

A58/136

Paul Baum (1859-1932)

VEČERNÍ KRAJINA SE STROMY

1889
Olej na dřevě, 21x13 cm, sign. a dat. vpravo dole „Paul Baum 1889“. Rámováno. Stav A/B.

Vyvolávací cena: 19 000 Kč Staženo