A58/166
Stanislav Lolek (1873-1936)
BAŽANTÍ RODINA
Olej na kartonu, 54x68 cm, sign. vpravo dole „Lolek“. Na zadní straně opatřeno štítkem s potvrzením pravosti akad. malíře a soudního znalce Maximiliana Duchka. Rámováno, zaskleno. Stav A.