Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Bažantí rodina

A58/166

Stanislav Lolek (1873-1936)

BAŽANTÍ RODINA

Olej na kartonu, 54x68 cm, sign. vpravo dole „Lolek“. Na zadní straně opatřeno štítkem s potvrzením pravosti akad. malíře a soudního znalce Maximiliana Duchka. Rámováno, zaskleno. Stav A.