A58/173
Vlastimil Košvanec (1887-1961)
LETNÍ DEN
1938
Olej na plátně, 76x61 cm, sign. vpravo dole „V. Košvanec“, na zadní straně zn. autorským štítkem. Rámováno.
Vlastimil Košvanec - absolvent pražské akademie, žák prof. Hynaise.