A58/174
Vlastimil Košvanec (1887-1961)
HUDBA V PŘÍRODĚ
1937
Olej na plátně, 66x95 cm, sign. vpravo dole „V. Košvanec“, na zadní straně zn. autorským štítkem. Rámováno.
Vlastimil Košvanec - absolvent pražské akademie, žák prof. Hynaise.