A58/182
Hubert Jungmann (1938-2003)
HRY A SNY
60. léta 20. století
Olej na sololitu, 75x55 cm, sign. vpravo dole „Jungmann“, zn. na zadní straně „Hry a sny - Jungmann“. Rámováno.
Studoval malbu u ak. malířů Bohumíra Matala a Bohdana Laciny, uměl. kovářství u prof. Kneiffa, restaurátorství u Dr. Böhmové. V letech 1972 - 1988 měl zákaz veřejného provozování výtvarné činnosti, tvořil volně bez možnosti oficiálně povolených výstav.