A58/184
Sigi Ernst (1915-2001)
LOĎKA
60. léta 20. století
Olej na kartonu, 38x56 cm, sign. vlevo dole „Sigi Ernst“. Rámováno.
Sigi Ernst - vlastním jménem Vítězslav Šafránek, pracoval ve Studiu Bratři v triku jako výtvarník. Spolupracoval s Břetislavem Pojarem na filmech Pane pojďte si hrát, Kocour Mikeš a jiné. Jeho dílo bylo v roce 2003 vystaveno v Západočeské galerii Plzeň.