A58/186
Jiří Chadima (1923-?)
BÍLÝ MOST
1977
Tempera na sololitu, 15x35 cm, sign. a dat. vpravo dole „Chadima 77“. Rámováno.
Jiří Chadima - studoval na Státní grafické škole v Praze u prof. Kaplického prof. Fišárka na VŠUP. Do r. 1958 se věnoval užité a knižní grafice a propagační tvorbě; od r. 1958 vystavuje obrazy a grafiku se skupinami Tvorba a Městská krajina v Hradci Králové.