A58/195
František Bič (1920-1992)
SEDÍCÍ
Připsáno.
Morava, Brno, 60. léta 20. stol.
Stylizovaná postava sedící ženy s rukama v klíně, bronz patinovaný, v. 25 cm, neznačeno.
Provenience: pozůstalost F. Biče.
František Bič – malíř, grafik a sochař v Brně. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole u F. Myslivce, Lichtága, Süssera, Langera (1941–1944).