Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sedící

A58/195

↑ Zpět na položky «

František Bič (1920-1992)

SEDÍCÍ

Připsáno.
Morava, Brno, 60. léta 20. stol.
Stylizovaná postava sedící ženy s rukama v klíně, bronz patinovaný, v. 25 cm, neznačeno. Stav A. Provenience: pozůstalost F. Biče.

František Bič – malíř, grafik a sochař v Brně. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole u F. Myslivce, Lichtága, Süssera, Langera (1941–1944).

↑ Zpět na položky «