Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stolní hodiny

A58/200

↑ Zpět na položky »

STOLNÍ HODINY

Francie, 19. stol.
Kyvadlové hodiny ze zlaceného bronzu na mahagonovém podstavci o čtyřech nožkách, s florálními aplikami, vázami, rámečky, mřížkami a završené figurkou andílka na obláčku, bíle smaltovaný ciferník je dělen modrými římskými číslicemi pro hodiny a arabskými černými pro minuty; 31x21x11,5 cm, neznačeno. Stav B/C. Funkční po omezenou dobu. Bez klíče. Třeba vyčistit a seřídit.

↑ Zpět na položky »