A58/201
RÁMOVÉ HODINY
Rakousko, Vídeň,
okolo r. 1830
Hodiny v celoplošně zlacené rámové skříni s aplikami, smaltovaný ciferník dělený římskými číslicemi. Jdoucí. Rozměr 48x41x15 cm.
Stav C.