A58/204
NÁSTĚNNÉ PENDLOVKY
90. léta 19. stol.
Třízávažové kyvadlové hodiny s kovovým ciferníkem, děleným černými římskými číslicemi pro hodiny a prolomeným třemi otvory pro natahování a bití. Původní klíček. Stroj je umístěn do tmavě mořené vyřezávané skříně dýhované ořechovou dýhou. Rozměr 143x52x25 cm.
Stav A-B.
Jdoucí.