A58/208
LUSTR
Střední Evropa,
19. stol.
Dřevěný lustr se šesti rameny, vyřezávaný v rokokovém tvarosloví florálních rozvilin. Elektrifikováno dvoulinkou (bez uzemnění). Výška 72 cm. Průměr 80 cm.
Stav restaurováno.