A58/213
PÁROVÁ ZRCADLA
Lombardie,
18. / 19. stol.
Párová závěsná zrcadla lucernového tvaru v barokním tvarosloví, boltcové motivy a ve spodní části okřídlený maskaron, dřevo řezbované, zlacené, v. 64 cm, š. 37 cm.
Stav C.