Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Florentinský rám

A58/214

FLORENTINSKÝ RÁM

19. stol.
Hluboká řezba v lipovém dřevě s motivy akantoví, křídováno, zlaceno metalem. Vnější rozměr rámu 210x128 cm. Rozměr výřezu 166x86 cm. Stav B.