A58/214
FLORENTINSKÝ RÁM
19. stol.
Hluboká řezba v lipovém dřevě s motivy akantoví, křídováno, zlaceno metalem. Vnější rozměr rámu 210x128 cm. Rozměr výřezu 166x86 cm.