A58/215
VYŘEZÁVANÝ RÁM
Konec 19. stol.
Hluboká řezba v lipovém dřevě s motivy akantoví, zlaceno metalem na červeném polimentu. Vnější rozměr rámu 79x60 cm. Rozměr výřezu 59x33 cm.