A58/219
INTARZOVANÝ KABINET
Severní Itálie,
19. stol.
Stolní kabinet s centrální skříňkou zdobenou předsazeným architrávem s lomeným tympanonem. Ebonizované dřevo zdobené intarzií kostí. Rozměr 62x55x33 cm.
Stav B/C.