A58/220
KABINET
Severní Německo / Holandsko,
18. stol.
Drobný stolní kabinet s centrální skříňkou lemovanou dvanácti zásuvkami. Centrální schránka kryje trojici tajných zásuvek. Ebonizované leštěné dřevo v interiéru doplněno intarzií z kořenovice, kosti a želvoviny. Rozměr 41x38x23 cm.
Stav C.
Nelze otevřít některé zásuvky.