A58/223
STOLEK INTARZOVANÝ
Francie,
20. stol.
Stolek zdobený květinovou intarzií dřevem teaku, ořechu a mahagonu a bronzovým kováním. Pod horní deskou je umístěna trojice zásuvek. Rozměr 109x60x81 cm.