A58/304
ŠÁLEK S PODŠÁLKEM
Německo, Míšeň, Königlich Sächsische Porzellan-Manufaktur,
1815-1924
Široký nízký čajový šálek s esovitým uchem, na nízké patce, s hlubším podšálkem, bílý porcelán, reliéfní a pestře malovaný dekor kytic, jednotlivých kvítků a hmyzu, zlacená štafáž.
V. šálku 5 cm, Ø talířku 16 cm.
Modré podglazurní Schwertermarken, fialově číslo malíře: „6.“ (podšálek).
Stav restaurováno.