Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Busta dívky

A58/321

BUSTA DÍVKY

Čechy, Ústí nad Labem, Ferd. Maresch, továrna hliněného zboží
návrh August Otto (1868-1947), okolo 1900
Secesně stylizovaná dekorativní busta mladé dívky zdobené v dlouhých vlasech a v dekoltu šatů konvalinkami, umělecká terakota, patinovaná v zelenkavém tónu, vyšší projmutý sokl. V. 70 cm. Sign. na soklu „A. Otto“, zn. vtlačeně „JM“ a č. modelu „11053“. V. 39,5 cm. Stav B. Stav restaurováno.