A58/322
DÁMA SE ZRCADLEM
Čechy, Dubí nebo Unčín, B. (Bernard) Bloch & Co.
Theodore Schoop - návrh,
zač. 20. stol.
Dekorativní plastika secesně stylizované dívky v dlouhých splývavých šatech, sedící v mírném záklonu na vysokém podstavci u stojanu s kruhovým zrcadlem (vyjímatelné), keramika barevně patinovaná.
V. 41 cm, Ø zrcadla 23 cm.
Vtlačená značka „BB“, číslo modelu „7602“ a „N“, signováno „T. Schoop“.