Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dáma se zrcadlem

A58/322

DÁMA SE ZRCADLEM

Čechy, Dubí nebo Unčín, B. (Bernard) Bloch & Co.
Theodore Schoop - návrh, zač. 20. stol.
Dekorativní plastika secesně stylizované dívky v dlouhých splývavých šatech, sedící v mírném záklonu na vysokém podstavci u stojanu s kruhovým zrcadlem (vyjímatelné), keramika barevně patinovaná. V. 41 cm, Ø zrcadla 23 cm. Vtlačená značka „BB“, číslo modelu „7602“ a „N“, signováno „T. Schoop“. Stav B.