Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Číše überfang

A58/407

ČÍŠE ÜBERFANG

Čechy, 2. třetina 19. stol.
Číše cylindrického tvaru z bezbarvého skla, přejímaná opakní bílou vrstvou a bohatě probrušovaná florálními motivy, doplněno jemnou zlacenou štafáží. V. 10 cm. Stav A/B.