A58/407
ČÍŠE ÜBERFANG
Čechy, 2. třetina 19. stol.
Číše cylindrického tvaru z bezbarvého skla, přejímaná opakní bílou vrstvou a bohatě probrušovaná florálními motivy, doplněno jemnou zlacenou štafáží.
V. 10 cm.
Stav A/B.